Barevný moment po veškerý čas našeho bytí. Cítit okolí a mít, co je nám k užití

Příroda a odstíny jsou v existenci každého člověka. Lidí, kteří bydlí na vesnici, si přejí mít kolem sebe hodně obchodů a osoby z měst více přírody. /
V dnešním světě je realizovatelné vlastnit vše.

obrazy na zeď

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

fototapety na zeď
Na co člověk pomyslí. Cíl člověka je utvářen přes jeho pomyšlení. Jestliže osoby hodně na něco myslí, brzy nebo později to obdrží. Vlastnit zeleň ve vlastním prostoru, jaká vypadá skutečně, je již dávno uskutečnitelné. Mít obraz cvičících osob na zdech, jací nás každodenně povzbuzují k cvičení, je už také dávno zavedené. V čem je problém, tak to jedině v lidské představivosti. jestliže si člověk neumí zobrazit, co by si přál vlastnit, tak to nebude vlastnit. Jestliže víme, že chceme, aby vlastní prostor byl jednobarevný, pak půjdeme do obchodu a zakoupíme monochromatické fototapety na zeď – . Na stěnu, kde upevníme konkrétní fototapetu, můžeme rovněž připevnit obrazy na zeď s všelijakými rostlinami. rostliny nám krásně stěny naaranžují. Jestliže si přejeme mít daný prostor plný přírody a stromů, můžeme zakoupit fototapety na zeď s tématem stromů. Můžeme si sami navrhnout fototapetu, poradit se s někým či si přímo konkrétní námět vybrat v obchodě. Do zelené místnosti by se hodily obrazy na zeď popřípadě se se zvířaty žijícími v lese eventuálně s lesními plody. Do další místností smíme zvolit čtyři roční etapy. Na každou zeď upevníme fototapetu s jiným obdobím. Na našich stěnách se může ukazovat co chceme – komplexní studie.

Též si smíme vylepit své přátele, kteří budou s námi celou dobu. /
Veškeré pokoje můžou být vybaveny podle naší fantazie. Nejdokonalejší na tom je, jež působením dnešním vymoženostem, fototapety dokážou vytvořit z našeho pokoje skutečný ráj.