Chceš mít skvělé bydlení? S fototapetou není nic snažšího!

Každý, kdo si plánuje pořídIT byt, chce, aby jeho nové bydlení bylo doopravdy originální a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr tisíce různorodých dekoračních předmětů, látek a bytových doplňků.

V supermarketech s nábytkem a ozdobami čekají na nás velmi zajímavé věci: nevšední gauče, závěsy z pěkných látek, svícny, květináče, obrazy, zrcadla v stylových rámech, atypické lampy či lehké závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety

fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Stoupající oblíbě se v Česku fototapety zkontrolovat fototapety čili velkoformátové fotky natištěné na typické tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od obyčejných tapet. Vliesové tapety se vyrábí z buničitých a vinylových vláken, díky čemuž jsou průžné. Jejich velkým kladem je rovněž to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým “základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá zajímavý design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den snídat s výhledem na moře? Nemusíš se stěhovat! Stačí si objednat fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití oblíbené fotografie jako dekoraci do bytu.

Dnes na trhu máme stovky firem, které nabízejí tisk velkoformátových plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát unikátní ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž užasným nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.