Dočasné ale přece neuvěřitelně skutečné

I chvilkové potěšení je lepší než žádné. Radost dětem smí udělat zcela maličkých věcí. Dospělák rovněž ocení jednoduchou a přitom elegantní ozdobu na každý den eventuálně jenom na oslavu.

tetovačky
/
Už to není jen pro starší 18. I děti můžou mít radost z tetovačky. Díky originalitě výrobců náš každý den eventuálně jenom krátký čas na party může být hezký. Různé odstíny a různé veliké tetovačky, nám vytvoří krásnou ozdobu na kterékoli části těla. Obvykle se nalepují na krk, ruce popřípadě stehna ale ne pouze tam. Místo si zvolíme sami. Pozlacený námět nám dokonale padne na večerní oslavě. K tetování si rovněž smíme nalepit i třpytky či jiné jasné a dekorační drobnůstky. Pokud nemůžeme nosit náhrdelníky nebo prstýnky, můžeme si je nalepit. Budeme se vnímat, jako bychom je měli opravdické. To co si vymyslíme je jenom na nás. Pokud si výsledek chceme ponechat déle, bude stačit si tetování kýmsi upravit popřípadě znova přelepit. Vytvoří to dojem reálného tetování. /
Pro déletrvající efekt bychom tetovačky neměli nalepovat na kůži, kde se mnohokrát potíme eventuálně se kůže roztahuje a shýbá. Také by neměly být umístěné na místech, které jsou citlivější třeba kolem oka. Jestliže se nám nezamlouvá, postačí ji několik sekund natírat alkoholem eventuálně dětským olejíčkem.

Měli bychom si rovněž dát pozor na nalepovací látky abychom na ně nebyli alergii a nám to neublížilo. /
Předměty, jaké si vybíráme z nás dělají to, kým jsme. Buďme sebou každý den. Jestliže máme teď na výběr, neodkládejme to na později. Později budou znovu jiné starosti.