Dodatky, jaké nikdy neuškodí a vždycky se šiknou

Na taneční párty se většinou každý chystá nějaký ten den dříve. Přemýšlíme nad oblečením, ženy nad líčením a vlasy. Není zrovna jednoduché opatřit si něco odlišného.

/
věcí

Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
pokoji

Autor: CROPP
Źródło: CROPP
tetovacky

Autor: mpclemens
Źródło: http://www.flickr.com
Ti, kteří na tancovačky jdou jedenkrát do roka, mají výběr snazší. Avšak milovníci tance a hudby, kteří za sezónu zvládnou více tanečních párty a protančit několik střevíců, to mají o to složitější. Vybírat stále další šaty není jednoduché. Též to není ani levné. Jakákoli návštěva u kadeřníka něco stojí. Abychom nevydali za sezónu víc, jak toužíme smíme využít cosi lacinějšího a přece ojedinělého a krásného. Tetovačky, i když možná se nezdají, smí uskutečňovat hezký dodatek a na bálu budou terčem pozornosti. Na kteroukoli taneční párty si můžeme pořídit zcela jinou, a rovněž si ji přilepit na jiné místo. Na těle si je smíme ponechat buď to jenom na danou událost, eventuálně si ji ponechat déle./
Nejojedinělejším nápadem vždycky je, pokud si jej vymyslíme sami. Ne vždy se nám líbí tetovačka, kterou najdeme v Internetovém obchodě. To ale není potíž. Vždy si smíme vytvořit svůj vlastní návrh. Pokud již víme, které šaty budeme mít, můžeme si zvolit motiv, který nám bude nejvíce líbit. Nejideálnější je to, že si ji smíme nalepit, kdekoli chceme. Nemusíme se omezovat místem. Také si smíme vybrat tvar, motiv a barvu.

Smíme to použít místo okrasných doplňků, jako jsou náramky eventuálně náhrdelník. /
Občas, když si osoba myslí, že je v koutě, přijde něco, co ji postrčí dál. Nikdy není příliš pozdě, abychom vyzkoušeli něco nového.