Hledáš způsob na originální bydlení? Zkus vzorované fototapety!

Většina lidí si myslí, že originální aranžace obytných prostorů stojí hromadu peněz a vyžaduje pomoc odborníka. Mezitím v kamenných či internetových prodejnách s nábytkem a dekoračními doplňky můžeme najít tisíce věci, které nám pomůžou proměnit obyčejný pokoj v obývak jako ze snů.

Nenahraditelnou pomůckou při plánování interiéru je rozhodně Internet. V síti čekají na nás blogy a stránky věnované problematice aranžování bytů, které prezentují zajímavé a neotřelé řešení.
Fototapety – malé náklady, obrovský efekt!

Opravdovým hitem poslední doby jsou samozřejmě fototapety, čili velké fotografie, nebo grafické vzory natištěné na vliesovou či klasickou tapetu. Dřív tento typ tapet byl označovan jako kýč – všichni si pamatujeme velké fotky stromů, nebo pláži s palmami v bytech před dvaceti lety. Dnes fototapety patří k nejoblíbenějším bytovým doplňkům.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti oděrům. Dokážou optický zvětšit prostor a úplně změnit charakter našeho bydlení. Tiskárny a obchody s dekoracemi interiéru nabízejí tisíce různých vzorů a barevných kombinaci. Hledáme vhodný motiv do ložnice? Drobné vzory! Pokoj syna? Doporučovány motiv fototapety: sport!
Obrazy, plakáty – způsob oživění interiéru
Fototapety powiększające wnętrze

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
nabytek

Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Skvělým způsobem oživění bydlení jsou rovněž velké plákaty či obrazy. Jejich širokou nabídku najdeme nejen v marketech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat upoutávající zrak fotku a koupit pro ni vhodnou’praktickou antyramu.
Pokud hledáme obrazy do kuchyně podívejte se, co jsem našel měli bychom se soustředit na snímky ukazujíci chutné jídlo: barevné ovoce, čerstvou zeleninu či ořechy. Takové obrazy nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které se zajímají spíš o obrazy do ložnice, doporučujeme květinové motivy, noční panoramata velkých měst, nebo zasněžené vrcholy hor