Kůže zkrášlená drobnými a hezkými nápisy

Obzvlášť v létě nás láká si cosi na kůží nalepit, když jsme pouze v krátkém rukávu a šortkách. Je to způsob jak ukázat i to, co se nám líbí, co máme rádi.

ekolog

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com

Můžeme toho vlastnit pořád více a podle vlastního požadavku. /
Pro výměnu svého vzhledu můžeme použít tetovačky, které nám dokonale uspořádá vzhled. Je to možnost jakým se smí více ukázat. Poukázat na to, co nás inspiruje a kde máme motiv. Již ne jenom v novinách popřípadě v produktech najdeme nalepovací obrázky. A naše obrazotvornost je obrovská. Proto je pro nás zásadní abychom si mohli zpodobnit, ukázat i cosi odlišného něž co nám je už k mání. V různých Internetových prodejnách je nám nabízeno hodně různých ornamentu. Ale zkusme si utvořit své. Je to originální a smí se to zamlouvat i jiným. Nejsme povinní se starat, jak nenalezneme to co hledáme. Jestliže zašleme vlastní přání jistě nám bude vyhověno. /
dekorační

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Tetovačky mají různé velikosti a taký různé odstíny. Od zcela světlé až po černé. Z tohoto důvodu můžeme pozorovat na všemožných party lidi, kteří místo všedního dodatku zvolili právě tetovačku. Je to možná neobvyklé ale levnější a je to pohodlnější. Už pouze proto, že nám to nikde nebude vadit a kterýkoli den si ji smíme smýt. Přilepit si ji smíme na kteroukoli část kůže ale ne jenom. Smíme to užít i na knihu nebo další věci, které nám jsou milé.

A jestliže nevymyslíme jakou party udělat svému dítěti, tak nápadem můžou být tetovačky. /
Někdy se nám může zdát, jež nám věci uškodí či se v nich nebudeme cítit pohodlně. To ale nezjistíme pokud to neotestujeme.