Ne jenom zápach si lze chvíle v dětství

UrčITě kdokoli z nás alespoň jedenkrát rozvinul žvýkačku, bonbón eventuálně jinou sladkost. Po otevření na nás vypadl pěkný obrázek, na který jsme se všichni vždycky těšili. Důvodem bylo zaujetí, že si smíme obrázek nalepit na tělo.

/
Podložky

Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Pokud se nám nelíbil mohli jsme si ho zkusit změnit se sestrou eventuálně s jiným ochotných přítelem. Je to pravda, mluvím o tetovačkach.
Pod obalem jsme mohli často nalézt obrázky pirátů, vil, zvířátek no jednoduše všechno co dětská fantazie si jen umí představit. Přáli jsme se jimi předvést. Dávali jsme je hlavně na místa, na kterých je všichni uzří, ale současně jsme si museli to místo vybrat z hlediska na životnost tetovačky. Neustálým namáčením se totiž přilepený obrázek rychle smyje. /
V nynější době však nejen děti užívají tetovačky. Existuje totiž nepřeberné kvantum ornamentů, které si dospěli lepí v situaci, když míří na nějakou párty, ples popřípadě jedou k vodě. Přestože ve zrálém věku nám už žádná osoba nebrání si natetovat cokoli a kdekoli na naše tělo. V době plnoletosti nám však brání starost se upsat k trvalému tetování. A přesně pro tyto osoby jsou tetovačky perfektní možnosti. Smí otestovat jakýkoli vzhled a zbarvení na krátkou dobu. Mnohdy jsou použité tetovačky jen součásti jakési oslavy masky a proto je požadováná snadná odstranitelnost.

Všichni přece jsme povinní po plném víkendu zážitků vrátit se do práce. /
Určitě se každému z nás vyrojila spousta krásných vzpomínek z dětství. Krásné vzpomínky nám nemusí setrvávat jenom v mysli, ale můžeme je zhmotnit přilepením na tělo.