Někdy k dokonalosti si vystačíme s napodobeninou

Nikdy nevíme, jestli se nám hračku, kterou hodně si přejeme bude zamlouvat eventuálně ne. Zda věc, jakou chce naše dítě si s ní bude hrát nebo ne.

/
Každý v dětství se po jakýmsi čase přestal hrát s hračkou, jakou před nějakou dobou dostal. Je to stejné i s ostatními předměty. Jsme pro ně hodně zaujatí ale potom se nám přestávají líbit a přejeme si je změnit. Horší je to v situaci, když ji nejsme schopní jednoduše vyměnit. Tetovacky jsou skvělou napodobeninou opravdového tetování. Nemusí je mít jenom ve stejném odstínu. Smíme si nechat utvořit kterou si přejeme. I na rozměrech nezávisí. Jsou tetovacky, jaké jsou velké a další pro změnu menší. Nadto si můžeme obstarat takové, které budou svítit. Produkce se tak rozšířila, jež skoro každý si to své najde. /
tetovacky

Źródło: http://www.sxc.hu/

Na rozdíl od opravdového tetování lze tetovacky jednoduše dát pryč nebo si změnit. Není s tím problém. Smíme je denně měnit, tak jak se nám bude líbit. Zejména se důraz klade na vlastní obrazotvornost. Stálé tetování se dává pryč s konkrétní bolesti. Ten, kdo si ho ponechal udělat si ho spíše nenechává sundát. Chvilkové tetovacky vydrží kolem jednoho týdne. Každý si ji může dát sám jak také odstranit, jestliže se mu už nelíbí. K připevnění je zapotřebí mít malý hadřík a trochu vody. Z tetovacky sejmeme folii, přilepíme ji na kůží a mokrým hadříkem potíráme papírek.

Díky mokrého hadříku se nálepka odlepí z papírku a přilepí na kůži. /
Hýčkaní můžeme být i jednoduchými předměty, které nám udělají radost. Potěšení se měří vlastním ukojením a úsměvem na tváří.