Není nad to vlastnit pokaždé svoje věci a využívat si je

Od někdejších dob lidi hromadí a najímají si různorodé věci. Pro každého je ale výhodnější aby daná věc, byla úplně jeho, ne půjčená.

tetovacky

Autor: Qde Pejorian
Źródło: www.flickr.com
/
Má to určitou přitažlivost, když si vyděláme peníze sami a smíme je dávat za co chceme, na příklad za tetovacky. Jinak se to jeví, když nám penízky kdosi dá na danou věc. To už si nesmíme koupit co chceme. S předměty, které vlastníme si smíme dělat co se nám zamane a ve více případech si jich více vážíme. Jestliže si koupíme tetovačku jistě velice popřemýšlíme, na které místo si ji upevnit. Protože i místo, na jakém bude je ojedinělé. Tetovacky si smíme ponechat udělat konkrétně na objednávku. V prodejnách nalezneme různé obrázky, ale vlastní je zcela IN. Totovacky si smíme přilepIT na různá místa. Od hlavy až po nohy. Můžeme si sladit ruce s nohama a s námětem dne eventuálně večírku. Slazení smíme být i dle ročního období. Pokaždé můžeme mít na sobě něco odlišného a i tak úplně trefného. /
K tomu abychom vhodně použili tetovacky jsou nám potřebné 3 věci. Jsou to nůžky, houba a voda. Jestliže máme více tetovaček okolo sebe, vystřihneme je. Zvolíme si místo, na jaké by se dokonalé hodily. Stáhneme transparentní fólii z obrázku a nalepíme na určené místo. Lehce navlhčenou houbičkou potíráme papírek do té doby než nám papír nesklouzne z obrázku.

Velkým třením by se mohl obrázek poškodit a tak je podstatné být u tohoto procesu velice jemný. /
Bezvadný obraz na vlastním těle, smí ukazovat naše pravé Já. Jemnost a krása patří ke každému ornamentu, který si necháme utvořit.