Novomanželé na svatbě by měli být krásní, šťastní a vyrovnaní

Jakákoli svatba je v čemsi originální. Také každý stát má nějaké vlastní zvyky. Často kamsi jedeme abychom se poučili od jiných a udělali to vlastní více perfektnější.

papírova ručnínka

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
/
Indické svatby jsou úplně jiné než naše. Ženy, které se vdávají, vypadají na svatbě jako jedinečné. Jsou nádherně nalíčené, nádherně oblečené. Celý ten den patři jim. Je postaráno o celé jejích tělo. Jakýkoli kousíček kůže, jaký jde vidět, je čímsi výjimečný. Od dávná se v jejich zemi používá hennu, ke zdobení kůže. Ženy toho dne mají dokonalý make-up na tváří a na zbylých částech těla hennou namalované různé druhy ozdob. Raději děti než-li dospělí, používají tetovačky. Na každý den smíme být v něčem originální. Jakýsi nádherný ornament se pokaždé bude ladit. /
styl

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Hennou se dívky krášlily a krášlí se dodnes. I my můžeme použit takovou podobnou techniku a na svatbu si připevnit tetovačky. Pravděpodobně to zní nevěrohodně. Pokud vybereme správný ornament, může nám to nahradit rukavičky, popřípadě druhou dekoraci. Pakliže si zamluvíme tetovačky přes internet, tak si ihned smíme zamluvit set tetovaček. Je to lepší. Indické dívky mají hennou namalovaný výstřih, ruce. Nemusíme být pomalované úplně. Stačí drobnost a ihned nás to zkrášlí a utvoří originálnější a krásnější. Někteří si toho nemusí ani povšimnout. Na úplném počátku se hennou zdobili rovněž muži.

V dnešní době, Tato zvyklost a koníček náleží spíše dívkám. /
Mnohokrát si přejeme být hezké, šťastné a zdařilé. Takové nebudeme jestliže pro to cosi neuděláme. Ten nejtěžší krok závisí vždy na nás.