Řešení módních záchodů.

Vybavení bytu není jednoduché. Někdy může stát mnoho prachů a času. Nicmeně myslíme, že doopravdy stoji to za to, aby vydat trochu prachů, aby se skvělé citit ve vlastním bytě. Niže chceme Vám popisat pár nápadů na vybavení toalety. Je to velice základní mistnost v každém bytě, ale bohužel nevždycký máme to na pamětí.

toaleta

Źródło: pixabay.com
Na začátku chceme napsat něco o barvách, které jsou nejmódnější v záchodech. Jistě většina nás nemůže si představit koupelny v jiné barvě než bílá. Opravdu je to nejpopularnější barva, ale můžeme Vám garantovat, že také jiné barvy budou vypadat dokonalé. Velmi popularní v moderních toaletách je barva černá. Sestava těchto dvou barev je doopravdy pozoruhodné a především moderní. Kromě těchto barev v prodejnách najdete hodně jiných barev, také pastelových. Všechno zavísí jen na Vaším projekte. Doufáme, že nebudete mít obavy zkusit něco nového.

Velmi podstatné v moderních toaletách je světlo. V koupelně se relaxujeme a rovněž dbame o své tělo a z toho důvodu dobré světlo je nutné. Nejlépe pokud budeme mít pár zdroju světla. Ideální v koupelně jsou bodové svítidla ve stropě. Nutný je centralní zdroj světla, který bude umistěný uprostřed mistností. Pokud jde o osvětlení zrcadla nejlíp udělat to z obou stran. Díky tomu světlo nebudte odbíjet. Mějte na pamětí, že vždycky musite dodržet elektrickou bezpečnost.

Jestli jde o sanitární keramiku máte výběr v obrovském množství vzorů. Velice populární jsou sprchy a vany s masažním programem. Díky takovému uspořádání můžete se relaxovat. V speciálních obchodech můžete koupit podhlavníky nebo polstáře, které můžete použít ve vaně. Pokud pišeme už o vanách chtěli bychom představit Vám několik typů van. Jistě skoro většina z nás touží mít volně stojící vanu, ale částo překažkou je nedostatek místa pro takové řešení. Mnoho prostoru potřebují rovněž rohové a kruhové vany. Velkou výhodou takových van je výborný vzhled a pohodlí využívání. Pokud máte malo prostoru ve své koupelně můžete koupit obdélníkovou nebo ovalnou vanu. V nevelkých koupelnách nejlepší bude sprcha – doporučujeme koupit speciální masažní panel, díky kterému sprcha kromě hygieny zaručí Vám rovněž relax.

veřejné WC

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Pamatujte, že v moderních toaletách důležitý je nejenom vzhled, ale také funkčnost. Velice pozoruhodné jsou řešení, které pomohou Vám ušetřit peníze. Jde především o úsporu vody a proudu. Výborným nápadem jsou speciální žárovky či sprchy šetřící vodu.