S různými odstíny a motivy bude jakýkoli měsíc úplně jiný ale báječný

Dennodenně uděláme ty stejné věci. Chodíme něco vydělat či se poučit, něco koupit a čas od času si zajdeme na jakýsi výlet. Jsou ale věci, které nám můžou utvořIT každý měsíc zcela jiným.

tetovačky

Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
/

pokoj

Autor: Madix
Źródło: Madix
Už po mnoho staletí si lidé zdobili kůži různorodými obrázky a vzorky. Ještě dnes to můžeme vidět i ve východní kultuře, ve které si ženy v den své svatby zdobí celé ruce hennou. I my, jestliže se vydáme na dovolenou, tak smíme v nějakém kiosku nechat vytvořit smývatelné tetování. Trvající tetování, která si smíme vytvořit na hodně místech je dost bolestivé a stojí hodně peněz. Aby tetování vydrželo je nutné pomocí tetovací jehly zanášet barvu hluboko do pokožky. Tetovačky, které si smíme zakoupit v papírnictví jsou levnější a smíme je co chvíli vyměňovat. Podlé chvíle, počasí popřípadě párty. /
Tetovačky jsou jednoduchým způsobem jak si zpestřit každý den. Na jakoukoli akci si ji smíme přilepit na ruku jako náramek eventuálně si vytvořit potisk na rameni. Je to i vhodný způsob jak navázat konverzaci. Nalepovací tetovačky jsou svižným způsobem jak si jednoduše ozdobit pokožku. Po jejím umytí si znovu smíme přilepit úplně něco jiného. Ale u trvalého tetování si obrázek nezměníme. Sejmutí trvalých tetování je též bolestivé a místo hodně zarudne. Normální tetovačky se sundají samy a není po něm žádná skvrna.

Zásluhou nalepovacích tetovačkek si též vyzkoušíme, jestli bychom chtěli stále eventuálně ne. /
Jakýkoli obrázek může ilustrovat to kým jsme. Každý den je pouze jeden, a proto bychom si ho měli jak nejlépe užít.