Nadobro nás už roční období nezaskočí

Není divu, že v posledních pár letech nás různá období zaskakuje. Chladné počasí se objeví čas od času rychleji, než to očekáváme a často na něho nejsme povinní být nachystaní. /
Už to není jak hodinky. Měli jsem v plánu, že sníh bude v tu a tu dobu. Teď skoro když se počasí posunulo a začalo být se čím dále, tím více nestabilnějším.

Continue reading “Nadobro nás už roční období nezaskočí” »

Kde najít moderní veřejné toalety.

Veřejné záchody můžete nalézt obvykle v centrách měst nebo v jiných prostorech, kde pobýva mnoho lidí. Skvělým příkládem je metro. Avšak bez ohledu na to, kde to je většina z nás spojuje veřejné toalety s něčím hnusným a s špinou. Bohužel mnohdy je to pravda. Veřejné záchody často jsou placené a není to problém pokud jejich stav je náležitý. Mimo čistoty velice základní je jistota a též prřístupnost pro osoby postižené.

Continue reading “Kde najít moderní veřejné toalety.” »

Jak vypadají věřejné záchody v asijských obchodních galeriích – popis

Dnes pravděpodobně každý je vědom, jak vypadá věřejný záchod v obchodním centru, jež se nachází kdekoliv v Evropě, a dokonce pokud se objeví nějaké rozdíly, nejsou ony absolutně velké. Proto, pokud někdo se nepřipraví, může být velmi překvapen, pokud půjde na nákupem například do Tokya anebo jiného známého města v Japonsku. Nejen, zdánlivě obyčejné, toaletní přístroje se někdy velice liší, ale můžete nalézt tam i předměty, které se zřídka v České republice a Evropě používá. Z tohoto důvodu v současné době stojí vědět, čím se označují věřejné záchody v japonských obchodních centrech.

Continue reading “Jak vypadají věřejné záchody v asijských obchodních galeriích – popis” »