Záchody na čerpacích stanicích.

Během delší cesty občas musíme zastavit, aby použit toaletu. Někdy toalety na benzínkách nejsou nejlepší jakosti. Nejhorší je špína, kterou můžete uvidět na některých benzinových pumpách. Níže chtěli bychom napsat jak měla by vypadat perfektní toaleta. Především myslíme, že nejvyznamnější je čistota.

V naším názoru každá toaleta musí být čistá, jde o hygienu a naší zdraví. Jestli toaleta, kterou chcete využit je špinavá nedělejte toho! Oznámte celou situace obsluze benzinové pumpy. Pokud jde o vybavení toalet na čerpacích stanicích kromě zřejmých věcí jako toaletní misa a umyvadlo v každé toaletě musí být prostor na přebalovací pult. Je to tak důležité protože obvykle cestujeme s dětmí. Je to jednoduché zařízení, které usnadní cestovaní.

Benzínky většinou jsou dostatečně novodobé a můžete na nich nalézt všechno, co potřebujete. Na větších čerpacích stanicích kromě toalet najdete též koupelny, především sprchy. Je to velmi zakládní obzvláště pro profesionálních řidičů, kteří hodně hodin tráví ve svých autech. Vozidla jsou už opravdu novodobé, ale navzdory tomu není možné používat v nich toaletu nebo záchod. Určitě pokud nejsme majitelem obytného auta. Pokud máte průměrné auto a cestujete hodně kilometrů musíte aspoň občas zastavit na benzinové pumpě.

toalety

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com

Myslíme, že v dnešní době záchody na benzínkách jsou doopravdy kvalitně zařizené. Skoro vše sítí vědí, že záchod občas je dokonalou vizitkou benzinové pumpy. Jestli někde trefíme na ošklivý záchod budeme se snažit se vyhýbat benzínek této sítí. Může to způsobit velké ztráty pro celou firmu. Benzínka není jen místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to rovněž místo, kde můžeme oddechnout, něco sníst nebo vypit a též – co je velice základní během dalekých výletů – je to místo, kde můžeme využit toaletu a sprchu.

Vždycky dohližujte na jakost toalet. Jistě může se tak stát, že nějaký cestující, který užival záchod před námi zůstavil prostor v úplným nepořádku. Nejlíp nahlásit to obsluze benzínky. Většina čerpacích stanic má speciální grafiky, díky kterém pravidelně kontroluji stav záchodů, především jejich čistotu. Pokud existuji potřeba rychlé uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví benzinové pumpě byli uspokojení. Nejkratší jak je to jen možné: záchody na benzinových pumpách především musejí být čisté, nejlíp jestli můžete v nich najít sprchy. Důležitým vybavením měly by být také přebalovací pulty.