Záchody v hotelích.

Současně každý z nás hodně cestuje a častěji musíme nezbytně bydlet v hotelích. Někteří z nás víc času proživají v hotelích než ve vlastním bytě. Proto je hodně vyznamné jak vypada hotel, ve kterém budeme spát. Někdy je lepší zaplatit trochu víc prachů, ale mít komfortní podmínky bydlení. Určitě nejdůležitější jsou pokoje, ve kterých budete bydlet, ale kromě toho hodně vyznamné jsou také záchody. Pokud budete spát v trochu lacnějším hotelu je možné, že toalety budou na koridoru. Je to obvyklé řešení problemů záchodů v levnějších hotelích. Jestli je to pro Vás problém musíte zaplatit víc peněz. Komfort vždycky stojí trochu větší prachy.

Nicméně myslíme, že též toaleta v levném hotelu musí splňovat konkrétní podmínky, aby bylo možné její používání. Nejdůležitější vždycky je čistota záchodu. Proč je to ták podstatné? Je to doopravdy velmi jednoduchá otázka. Jde o zdravovědu a tím samým o Vaší zdraví. Vždycky měli byste dohlížet stav toalety. Pokud stav záchodu nebude adekvátní nahlaste tento fakt personálu hotelu. Většinou obsluha hotelu má přidělené speciální služby, během kterých musí kontrolovat nejen čistotu, ale též stav celé toalety.

toalety

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Většinou záchody v levnějších hotelích májí několik rozdělených kabinek. Jistě měli by být rozpojené na mužskou a ženskou část. V záchodě musí se najít pár věcí. V kabince vždycky měl by být toaleťák a toaletní štětka. Při umyvadle mělo by být mýdlo – nejlíp v automatickém podavači. Díky automatickému podavačí mytí rukou je víc hygienické. Velice užitečný je osoušeč rukou nebo papírové osušky. Je to opravdu nejlepší možné řešení.

V naším názoru velmi důležité jsou rovněž toalety pro osoby postižené. Zařízení takové toalety doopravdy není těžké, stačí jenom trochu dobré vůle. Aby vybavit záchod pro osoby postižené jsou potřebné především zvláštní madla, které ulehčí a někdy umožní použití záchodu. Pamatujte, že osoby invalidnítéž cestují a někdy musejí spat v hotelu.

Myslíme, že nejzakladnější je čistota toalety a to nejenom v hotelích. Čistota toalety je vizitkou každého místa. Pokud s čistotou něco není v pořádku vždycky nahlaste to obsluze hotelu, ve kterým bydlíte. Myslíme, že kvapně a ochotně uklízejí pro Vás toaletu. Jestli jedete na dlouhou dovolenu je lepší rezervovat pokoj s vlastním záchodem. Bude to pro Vás pohodlnější. Ale jestli nejvyznamnější je pro Vás nízká cena a nevadí Vám trochu menší pohodlí a dělení toalety s někým jiným je to skvělý nápad. Myslíme, že především studenty budou spokojení s takovým nápadem.