Zvláštní produkce zvláštních atrakcí pro malé i velké

Hodně děti si rádo dává na kůži různorodé obrázky, ale ty nejsou pouze pro děti. I dospělí se umí bavit a chodí na všelijaké večírky, na které se hodí i nějaké hezké doplňky.

/

mýdlo

Autor: DA
Jestliže bychom se optali dětí co jsou tetovačky, jistě by nám hned pověděly. Naleznout je smíme na různých místech. V prodejnách, kde si jich můžou koupit hodně, nebo v potravinových produktech, v jakých jsou pro děti úžasem. Ale i dospělí jistěže o nich ví. Každoročně jsme pozvání na různé párty, kde si nejenom popovídáme ale rovněž tančíme a excelentně si to užíváme. Zrovna na takovéto večery se přidá hezké a nenápadné tetovačky. Smí být podobné náramku na ruku eventuálně nějakého ornamentu na rameni či hrudi, na které uplatňuje ozdobnou funkci. Tetovačky též můžeme nalepit na jakousi pozvánku nebo rámeček od fotky, na jakém bude pěkným doplňkem. Není použitelná pouze na tělo. Pokud máme na skříní jakousi špínu, jaká nejde umýt, můžeme ji na to místo nalepit. /
Tetovačky se musejí produkovat tak, aby obrázek na papírku se nepoškodil a jestliže chceme ho dát na kůži, mělo by to jít úplně snadno. Tento proces se jmenuje sítotisk. Je to grafická technika s jejíž pomocí se vyrábějí tetovačky. Při produkci se konkrétní ornament eventuálně obrázek natiskne na papír, na kterém je předem dán zvláštní přenosové médium.

Pakliže tento papír zvlhčíme, obrázek se uvolní a přilepí se na kůži. Když vzorek usušíme, vydrží nám několik dnů. /
Už od starodávných dob si lidi nechávali na sebe kreslit krásné obrázky. Dnes, během několika vteřin si to můžeme vytvořit sami.